Isik

Hei!

Oled jõudnud minu blogi lehele. Suurepärane avastus eks? Minu arust ka! 🙂

Enda kohta natukene:

Oman väikest, keskmist või suurt huvi IT ja muusika vastu.

 

Leiba teenin iga päevaselt tarkvara testimise ja automatiseerimise valdkonnas. Üle nelja aasta on lojaalseks tööandjaks siiamaani olnud Playtech Estonia.

Varasemalt töötasin Tieto Estonia Services OÜ-s. Tööandjaga kestis koostöö poolteist aastat. Tegelesin erinevate IT-teenuste haldamisega. Näiteks: tarkvara, riistvara, mobiilid, serverid, POS-terminalid jne. Iga päev tuli tegeleda probleemide lahendamisega kasutajate tasemel.

Veel varasemalt sain kätt proovida Paide Ühisgümnaasiumi infrastruktuuris. Tegelesin erinevate tarkvara, riistvara ja võrgunduse probleemidega.

Vabal ajal proovin enda kätt erinevate testimisega seotud teemade alal. Viimasel ajal on eriti huvitavaks muutunud Pentreation Testing, CI, FrontEnd ja Backendiga seotud tehnoloogiad. Iseseisvalt nokitsen virtuaalmasinates ja proovin, kuidas asjad töötavad.

IT kõrvalt olen hakanud huvi tundma muusika vastu. Suvel soetasin endale M-Audio süntesaatori, M-Audio helikaardi, Ableton-i, VST-d ja hunnik kirjandust, mis vajavad läbi töötamist.

Muu aju tegevuse kõrvalt tegelen spordiga. Harrastan jooksmist ja jõusaali. Viimasel ajal on tekkinud huvi Crossfiti taolise spordialaga. Kes selle kohta ei tea midagi, siis soovitan vaadata peale: https://www.facebook.com/crossfitim/?fref=ts.

Plaanis on joosta täispikk SEB Maraton sellelsügisel, mille disants on 42,2 km. Kõvasti tuleb higistada ja vaeva näha selle kallal, et asi ka ära teha.

Jooksmise kohta nii palju, et eelmisel sügisel sai läbitud 21,1km distants ja olen ülimalt rahul endaga. Isiklik aeg: 2:27:10. Varasemalt sai joostud mitu korda 10km.

See aasta saab olema aga keerulisem, kuna distants on kaks korda pikem ja ettevalmistuse aeg pole sugugi pikk. Ettevalmistused peavad olema targad ja kaalutletud ehk toores trenni tegemine ilma konsultatsiooni saamata, garanteerib vaid ühte. KAOTUST!

Seega olen endale selleks aastaks erinevad eesmärgid paika pannud ja töötan nende kallal.

See oli minu lühikene kirjeldus enda kohta. Võib olla polnud see päris see, mida inimesed soovivad lugeda aga no, minu arust piisab ka sellest.

Tänan teid tähelepanu eest!

 

 

Advertisements